zachmurzenie duże
poniedziałek
Mąż i ojciec właścicielek spółki EKO-Technika Langner to pracownicy Urzędu Gminy Wręczyca Wielka!
27 stycznia 2023 r. | 15:59
14

Wyciekają kolejne i bardzo interesujące informacje na temat spółki EKO-Technika Langner Karoliny Krysińskiej i Anny Marty Langner i powiązań z pracownikami Urzędu Gminy Wręczyca Wielka.

Firma, która do końca 2022 roku otrzymała z gminy ponad 200 zleceń na 975 815,90 zł, wykonywała przede wszystkim "prace interwencyjne, awaryjne" związane z przyłączami wodociągowymi, ma bardzo dobre kontakty w Urzędzie Gminy Wręczyca Wielka. W referacie Gospodarki Komunalnej i Inwestycji właśnie sprawami wodociągowymi zajmują się mąż współwłaścicielki spółki EKO-Technika, podinspektor Michał Krysiński oraz ojciec drugiej współwłaścicielki, Waldemar Sołtysiak.

Przypominam, że spółka ta została założona 15 maja 2020 roku, a już w czerwca 2020 roku otrzymała pierwsze zlecenia od Wójta Tomasza Osińskiego.

Niebawem kolejne ciekawostki związane z otrzymanymi informacjami na temat współpracy tej spółki z gminą.

Poniżej zakres obowiązków męża i ojca współwłaścicielek tej firmy.

PAWEŁ GĄSIORSKI
14 odpowiedzi na “Mąż i ojciec właścicielek spółki EKO-Technika Langner to pracownicy Urzędu Gminy Wręczyca Wielka!”

 1. czytelnik pisze:

  Mistrzostwo swiata. Jak to sie pieknie rodzinne gniazdko uwilo. Tak to tylko moze byc w budzetowce. Tylko taczka i wio z ta rodzinka.

  25
  4
 2. nowak jan pisze:

  to już teraz pan wie dlaczego pana straszyli

  21
  0
  • Gregor pisze:

   a gdzie CBŚ albo ABW przecież. to wałki że masakra trzeba zgłośic do CBA do Krakowa oni mają porządek

   18
   0
 3. Sss pisze:

  obronimy przed młoda panią mecenas Krysinska,nawet teściowa w prokuraturze

  10
  2
 4. Józef pisze:

  Pani Mecenas zna świetnie przepisy i wie co to są zamówienia publiczne itp. w każdym aspekcie, w końcu jest w zarządzie i musi panować nad tym wszystkim. Dlatego nie musi się o nic martwić. Znam się na tym, my też z Heńkiem robiliśmy drogi

  14
  1
 5. Ja pisze:

  Waldek to tam ładną kasę trzepie na lewo. Nie od wczoraj

  17
  8
 6. Wędkarz z Jeziora pisze:

  Czy takie działanie jest dla dobra gminy czy na jej szkodę sami sobie odpowiedzmy ? Wójt jest przecież odpowiedzialny za nadzór urzędu i za zamówienia publiczne, ale jak widzę jego wyraz twarzy to on chyba nie wiedział o tych relacjach i pewnie nie wie nadal bo skąd? Od Waldka czy Michała?

  15
  0
 7. Bad@wp.pl pisze:

  Skoro P .Waldek jest nieuczciwy widać jak inwestuje w swoje zasoby prywatne w dom itd. Czy na ito ma pokrycie .Urząd Skarbowy się kłania.Ile tacy urzędasy zarabiają chyba bardzo bardzo dużo nie. A widać gołym okiem jak jest u Nich.We wsi wszyscy się znają

  11
  7
 8. Skarbnik pisze:

  Urzędnicy nie zarabiają dużo chyba że we Wręczycy Wielkiej, nagroda pogania nagrodę, a kasa w budżecie pusta jak bęben rolling stonesów, ale nie przeszkadza to temu wybitnemu finansjerze z Puszczewa dawniej znanemu jako Petru z Puszczewa, oczywiście z całym szacunkiem do Petru

  16
  0
 9. czytelnik pisze:

  Jak to nie zarabiaja duzo skoro wojt w naszej zadluzonej gminie ma 18000zl podstawy. To malo ? A reszta ekipy?

  16
  1
 10. Fizyk pisze:

  Panie Michale co żona może Pana znać o sprawach wodociągowych? 😉 chyba od Pana…

  16
  0
 11. nowy mieszkaniec gminy pisze:

  Jestem w gminie nowy bo od 6 lat … a pamiętam jak przyszedłem do Pan Waldemara jak mam zrobić przyłącze wody czy gmina wykonuje takie usługi i w ogóle… dostałem wizytówkę Pana Michała który wykonał prywatnie projekt przyłącza za który mu oczywiście zapłaciłem. Potem miałem się umówić z konkretnym panem który przyjedzie koparką i to wykona. Wykonano i zapłaciłem potem oni podzielili się kasą z Panem Waldkiem (oczywiście nie chce nikogo pomówić 🙂 za rękę nie złapałem). Oczywiście może ktoś powiedzieć “mogłem nie korzystać z ich usług” … tylko z skąd inwestor ma wiedzieć że to jest przywałka … przecież u Waldka w pokoju w Gminie wodociągach dostawałem te namiary na kolegów, wiec myślałem że gmina to wykonuje. Ten proceder trwa od dobrych kilku lat… naganiają a potem dzielą się kasą pod stołem .. czyli nasz rząd RP i podległe im spółki skarbu państwa tylko w pigułce 🙂 Oczywiście każdy ma prawo założyć firmę i działać tylko nigdy nie dostanie kontraktu z gminy. To jest jawne wyprowadzanie pieniędzy gminy dla kolesi którzy odpalają prowizje i to nie małą przy takich pieniądzach. Oburzanie się i straszenie przez Panie z Eko-Techiki, które są tylko figurkami w tej firmie są żenujące. Tym bardziej że to podobno to wykształcone osoby a nawet jedna z nich przedszkolanka. Więc myślę że wiedzą w jakiej sytuacji zostały postawione przez swoich mężów, ojców… więc to do nich powinny zgłaszać żale w jakim świetle je postawiono.. dziwie się tylko że nie przewidziały 🙂 chyba że kasa zasłoniła to wszystko..

  23
  0
 12. Mieszkaniec pisze:

  Bardzo mnie interesuje ten punkt. Współpraca w zakresie nadzoru nad prowadzeniem regularnej kontroli ilości i jakości wody, w tym informowanie mieszkańców o jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Zatem zapytam kiedy były robione badania jakości wody z ujęcia w Borowem gdzie jest ujęcie na kilka wiosek a woda według ostatnich publikowanych badań nie nadaje się do spożycia przez niemowlęta i małe dzieci. Dorośli po piciu wody z kranu mają dolegliwości i plamy na skórze. Filtry pomontowane w domach po tygodniu są rudo czerwone osady na wannach czy tez prysznicu szybach i płytkach w kolorze rdzy i to ma być ta niby woda po badaniach przeznaczona do spożycia ?

  15
  0
 13. Solaris pisze:

  Trudno się dziwić,że tak jest skoro nikt nie sprawdza gdzie wylewane są fekalia z szamb.Wystarczy się przejść po okolicy żeby wyczuć a nawet zobaczyć,że taki proceder ma miejsce. Jelitówki i inne choroby nie biorą się z niczego.To świadczy niestety o braku świadomości tych którzy wylewają i tych którzy powinni to kontrolować aby nie było takich sytuacji, ale czego tu wymagać….. A radni jak zwykle pozostają bierni i bezradni mimo ,że w gminie bywają częściej niż przeciętny mieszkaniec !

  18
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *