zachmurzenie małe
-5°
-5°
środa
fot. Jadwiga Wiśniewska fb
Miażdżące zwycięstwo PiS w gminie Wręczyca Wielka!
27 maja 2019 r. | 08:34
15

Są już wyniki do Parlamentu Europejskiego w gminie Wręczyca Wielka. W gminie triumfowało Prawo i Sprawiedliwość - 49,85 proc., przed Koalicją Europejską - 36,11 proc..

Pozostałe partie były poniżej progu wyborczego.

Najwięcej głosów uzyskali Jadwiga Wiśniewska - 2400 i Henryk Kiepura - 867.

W województwie śląskim najwięcej głosów zdobył PiS - 43,27 proc., przed KE - 40,22 proc. i Wiosną Biedronia - 5,82 proc.

Najprawdopodobniej z naszego regionu mandat uzyskali Jadwiga Wiśniewska - 408 879 głosów i Marek Balt 44 993 głosy. Z innych znaczących wyników polityków z naszego regionu warto odnotować 10 035 głosów Henryka Kiepury i 5734 głosy Tomasza Jaskóły.

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Miażdżące zwycięstwo PiS w gminie Wręczyca Wielka!”

 1. Wrek pisze:

  W ogóle mnie to nie zdziwiło
  W Gminie Wreczyca Wielka ludzie kochają tylko stary BETON!!!
  Komuchy pierdolo..!!!!!

  27
  14
  • Rodzic pisze:

   Gratuluję kolejnego sukcesu Pani Jadwidze Wiśniewskiej. Jest Pani Wielka. Wspaniała Kampania. A na zdjęciach wygląda Pani cudownie.

   4
   0
 2. wyborca pisze:

  To że Tobie Pis nie odpowiada to nie obrażaj innych. Gówno burza po wyborach bo znowu PO przegrało nawet w połączeniu z innymi. To jest żenada, że nie wazne jakie poglądy tylko wszyscy na pis. Na jesien tez wystąpią jako jedność? To pytam po co nazwy mają rozne partie jak startują razem. Wyniki powinny byc podawane z podziałem na partie a nie na kolaicje. Ile samo PO zdobyło %? Kolejna sprawa to Broś w Komisji (chyba przewodniczacy), dla zwyk;lych obywateli nie ma miejsca a radny sie pcha do komisji.

  18
  8
  • Wyborca 2 pisze:

   Widać, ze masz małe pojęcie człowieczku.
   Do komisji nie bylo chętnych i odbywały się dwie tury. Wystarczy czytać ma bieżąco aktualności – nic nie stoi na przeszkodzie aby się zgłosić. Ale po co jak lepiej krytykować jak Typowy Janusz z Pisu 🙂
   Nie pozdrawiam ciemnogród.

   1
   3
  • wręczycczanin pisze:

   ten Twój pis to też koalicja…

   4
   7
 3. Cycu... pisze:

  Ja nie wiem co z tym PIS -em w tej naszej ojczyźnie ale to wszystko źle wygląda….

  8
  9
 4. foxy pisze:

  Daliśmy sie kupić za własne pieniądze . Jesteśmy głupim i krótko wzrocznym narodem łasym na pochlebstwa i obietnice wnuki nam tego nie wybaczą.

  16
  7
 5. Ziuta pisze:

  A mnie zdziwiło i to bardzo, bo strasznie w ostatnich wyborach oddali swój głos na “bezstronniczosc, świeżość, bezpartyjnosc kandydata to teraz widać jakie ugrupowanie wspierali skoro, kandydatka PIS zdobyla 2400 glosow

  1
  2
 6. Wyborca pisze:

  Zrobiłem test latarnika i wyszło 88 procent za PIS i tak też zagłosowałem. Nikt mnie nie kupił za 500 zł. Przecież na jesień też przegra po, nowoczesna,SLD,psl, to pewne jak strajk polityczny nauczycieli we wrześniu. PiSu nie odsunie od władzy schetyn-kretyn, bo nie ma pomysłu. Gdzie jest program jakieś pomysły. Tylko ataki na przeciwnika. Społeczeństwo jest zmęczone tym ciągłym straszeniem pisuarami. Nikt nie usprawnił tak życia zwykłym szarakom jak ja, jak PiS za ostatnie kilka lat. Świadczenia mnie nie kupiły bo nie dostaje. A fałszywe memy że wszystko zdrożało za rządów PiS mnie nie dotyczą, ponieważ tankuje na stacji paliw a nie w internecie a tam ceny są takie same od 10 lat. Masło i chlep kupuje w sklepie a nie na Facebooku. Dopóki się nie wydarzy coś co mi zmieni myślenie to będę nadal za PiS bo zasługują.

  15
  9
 7. Wyborca pisze:

  Chleb* to z pośpiechu.

  1
  1
 8. OBYWATEL X pisze:

  Gmina WRĘCZYCA WILKA okazała się ,, CIEMNOGRODEM PISOWSKIM “. Przykro mieszkać wśród ludzi którzy się sprzedali za 500+ i 13 emeryturę oraz krótkowzroczność za którą nasze wnuki będą spłacać rosnące zadłużenie Polski . Mieszkańcy terenów przygranicznych zakupy robią w sklepach naszych sąsiadów gdzie jest taniej wiem ponieważ jestem kierowcą tira który pokonuje trasy europy .

  10
  8
 9. Obiektywna pisze:

  Należy uszanować głosy wyborców i wyniki wyborów a nie tylko krytykować.

  11
  4
  • Ala pisze:

   To jest głupie myślenie,że za pisem głosują tylko Ci co biorą 500+czy emeryturę przecież Ci którzy głosują za PO też pobierają 500+ i emeryturę 13 to jak to jest ? Może w takim razie Ci co głosują za PO powinni demonstracyjnie zrzec się świadczeń na rzecz państwa i wtedy mówić o przekupstwie wyborców PIS

   2
   0
 10. Olo pisze:

  Zgodnie z tym co powiedział bronek “bul” komoruski na PiS głosowań i tam gdzie nie płacą podatków:D Tak wiem ogłaszam że dla totalnej opozycji jesteśmy nierobami i oszustami

  9
  3
 11. Heniek pisze:

  Osiński smutny bo jego psl przepadł …

  8
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *