zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Mieszkańcy kolejny rok bez funduszu sołeckiego. Osiński i Prubant wciąż “grają” razem
31 marca 2023 r. | 12:41
11

Rada Gminy Wręczyca Wielka, głosami radnych od Wójta Tomasza Osińskiego i Przewodniczącego Marka Prubanta, pozbawiła mieszkańców gminy Wręczyca Wielka funduszu sołeckiego na 2024 rok.

Gmina nie ma pieniędzy na ten cel. I tak co roku...

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Mieszkańcy kolejny rok bez funduszu sołeckiego. Osiński i Prubant wciąż “grają” razem”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Może niech Redaktor napisze nazwiska tych radnych ( Bezradnych) co za tym głosowali

  12
  0
  • Wreczyca pisze:

   Za to pieniądze na utrzymanie stanowiska zastępcy Wójta są. Stanowisko to jest niepotrzebne! Ta Gmina to jeden wielki cyrk

   12
   0
 2. Jerrysen pisze:

  Może ktoś wie czym zajmuje się w gminie zastępca wójta jaka jest jego rola.
  Oczywiście poza braniem wypłaty co miesiąc

  9
  0
  • Janusz pisze:

   Zastępca wójta pan Głąb wziłął na siebie wszystkie niewygodne sprawy dla Pana Oświńskiego. Ciągle plecie bez sensu, daje obietnice bez pokrycia. W zasadzie to tylko niewygodnymi sprawami wojta sie zajmuje i mimo że potrafi otwarcie powiedzieć nieprzychylnie o naszej gminie i jej zarządzie to nie może nic, bo władze trzyma rada Taki gminny błazen.

   1
   0
 3. czytelnik pisze:

  Wojt powiedzial w telewizji ze do konca maja naprawi wszystkie drogi w gminie. Skad wezmie na to kase jak dziura w gminie jak w d….e ale na pensyjki kasa jest. Po co komu taka gmina jak wszystko przezrom. Rozgonic to dziadostwo.

  8
  0
 4. tadek pisze:

  Wójt całkowicie się pogubił. Sam już nie wie w którą stronę iść. Czy z PiS-em trzymać a może z KO? Jak nie dziury na drodze gminne to telewizja czy niektórzy niezależni strażacy radni czy sołtysi z terenu gminy którzy mają inne zdanie. Człowiek bez kręgosłupa moralnego, czeka tylko jak wypadną jesienne wybory do parlamentu.

  11
  0
 5. Mieszkaniec Bieżenia pisze:

  Fundusz sołecki jest wogule bez sesu kilka osób decyduję na co kasę wydać np.altanki z których i tak nikt nie korzysta bo lokalizacjia bliska domu .Pieniądze powinny być wydane na inwestycje drogowe bo stan karzy widzi jaki jest.

  7
  2
  • Obiektywna pisze:

   na zebranie sołeckiego może przyjść każdy mieszkaniec i zagłosować / wyrazić swoje zdanie. frekwencja niska a potem żale wylewane w internecie.

   1
   1
 6. Adam Misztsl pisze:

  kiedy CBA do tej gminy zawita czas najwyższy

  5
  0
 7. Slav pisze:

  zwolnienia grupowe e gminie ,bo tam siedzą pociotkowie beż kwalifikacji ,jeszcze jedna kadencja i zarząd komisaryczny w gminie

  5
  0
 8. Mieszkaniec Bieżenia pisze:

  Jeśli na zebraniu wiejskim była duża frekfencjia i tak żadnej korzyści by nie było z drogami które użytkuje każdy mieszkaniec i nie tylko.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *