zachmurzenie duże
czwartek
fot. Jarosław Wieczorek - Wojewoda Śląski
Miało nie być polityki. W Truskolasach otwarto nowoczesne boisko piłkarskie
21 września 2021 r. | 08:53
11

Miało nie być polityki, a niestety była. Najpierw ze strony gminy Wręczyca Wielka, później ze strony parlamentarzystów. Brakowało tylko starosty... W Truskolasach otwarto nowoczesne boisko piłkarskie. Otwarcia dokonał Jakub Błaszczykowski oraz Premier Mateusz Morawiecki. Towarzyszył im wójt oraz liczni samorządowcy i parlamentarzyści.

Budowa nowego boiska w Truskolasach pochłonęła łącznie ponad 2,23 mln zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Miało nie być polityki. W Truskolasach otwarto nowoczesne boisko piłkarskie”

 1. Marek63 pisze:

  Poza polityką i wizytą w małej podczęstochowskiej wsi, premier powinien w końcu odwiedzić protestującą służbę zdrowia. Jednakże bardziej żenuje fakt wtargnięcia lokalnego biznesmena(prezesa upadłej Olimpii) byle tylko stanąć pod pachą Morawieckiego, podczas gdy cała zasługa za boisko przypada Kubie Błaszczykowskiemu (z którym sam wywołał konflikt niemal kończący się w sądzie). Zachowanie żałosne i wyśmiewane na forach facebooka. Wstyd.

  15
  0
  • Olimpia pisze:

   Marek63
   Sprostowanie: Olimpia nie upadła, wycofała tylko seniorów, z których część przekazała do Amatora Golce, a dalej w Olimpii trenują młodzież i dzieci pod okiem 3 trenerów. Moim zdaniem, to dla Pana Premiera był miły moment spotkania z Panem Prezesem, od którego dowiedział się, że już jeden piękny obiekt sportowy również posiadamy dzięki dobrej współpracy z Gminą. Ponadto został zaproszony na obchody jubileuszu 50-lecia Olimpii. Co do Kuby Błaszczykowskiego to sam byłem świadkiem jak Prezes mu dziękował za pomoc z sfinalizowaniem budowy obiektu przy szkole, z którego korzystać będzie również Olimpia oraz pozostałe kluby gminne. Co do konfliktu Prezesa z Kubą to śmiem twierdzić, że przyczynili się do tego tacy kłamliwi i fałszywi plotkarze twojego pokroju, którego zawiść zżera że sam nie osiągnął w życiu tego co Prezes i Kuba, którzy od wielu lat pomagają charytatywnie i finansowo wielu stowarzyszeniom i zwykłym ludziom. Masz jeszcze szansę dołożyć coś od siebie, choćby nawet tym, żeby nie ubliżać zacnym ludziom i zaangażować się w pracę społeczną w swoim środowisku.!

   2
   2
 2. Boisko pisze:

  Miło? Zanim napiszesz na szybko to przeczytaj ze dwa razy. Żenującym jest poziom dziennikarstwa na tym portalu.
  Redaktor jest chyba po naukach zdalnych Czarnka.

  10
  1
 3. Olo pisze:

  Miało nie być polityki? A po co Mateuszek to przyjechał jak nie bzdury opowiadać?

  3
  2
 4. Gienek pisze:

  Gdyby nie było polityki to Osiński nigdy nie byłby wójtem

  3
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *