zachmurzenie umiarkowane
14°
14°
środa
Sołectwo Wręczyca Wielka - wewreczycy.pl
Nagroda pójdzie na siłownię
10 grudnia 2016 r. | 14:40
6

Siłownia na świeżym powietrzu - na to zadanie inwestycyjne Sołectwa Wręczyca Wielka I i Wręczyca Wielka II przeznaczą nagrodę w wysokości 15 tys. zł za zajęcie drugiego miejsca w tegorocznej edycji konkursu "Piękna wieś województwa śląskiego".

Siłownia na powstać na terenie pomiędzy Gminnym Ośrodkiem Kultury a szkołą we Wręczycy Wielkiej. Planowane zakończenie inwestycji jest na drugą połowę 2017 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Nagroda pójdzie na siłownię”

 1. Janek1967 pisze:

  A kto będzie korzystać z tej siłowni?

  0
  0
 2. Mieszkanka Wsi pisze:

  Szczerze mówiąc to jest to trochę zbędna inwestycja, bo mało kto będzie korzystać z takiej siłowni. Gdyby ta siłownia była kryta to napewno wiele osób by z niej z wielką chęcią korzystało.

  0
  0
 3. mieszkanka pisze:

  W Częstochowie jest kilka takich siłowni i są osoby które co dziennie mimo różnych warunków atmosferycznych korzystają. Kryta siłownia byłaby jeszcze lepszym pomysłem, choć wtedy pewnie byłaby płatna.

  0
  0
 4. Wreczycak pisze:

  Solectwo przeznaczacza wygrane 15 tys. Reszte do obojetnie jakiej inwestycji musialaby dolozyc gmina a nasz wojt robi tylko to co musi a nie cos z wlasnej inicjatywy mieszkancow. Wiec zapomnijmy o krytej silowni czy basenie bo jemu to niepotrzrbne.

  0
  0
 5. Ciastoburakowe pisze:

  Stanowcze TAK dla krytej siłowni! Mimo że była by płatna myślę że cieszyła by się dużo większym zainteresowaniem. Przemawia za tym nie tylko wpływ warunków atmoswerycznych na regularnoś korzystania z tego dobra, ale też aspekt prywatności. Któż z nas miałby ochotę aby w trakcie ćwiczeń być wystawionym na widoku, oraz żeby każdy właściciael pieska na popołudniowym spacerze w okolicy był mimowolnym obserwatorem jego zmagań?
  Oczywiście taka siłownia również jest świetnym pomysłem, jednak myślę że wersja kryta była by wręcz fenomenalna.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *