zachmurzenie duże
czwartek
Najgorsza droga w gminie Wręczyca Wielka
04 marca 2022 r. | 12:35
10

Ulica Sportowa w Borowem należy do najgorszy w gminie Wręczyca Wielka. Jej stan woła o remont, ale nie o łatanie dziur, ale o całkowitą przebudowę tej drogi.

Kilka zdjęć poniżej.

Przypominam, że płacicie podatki w gminie Wręczyca Wielka i mamy 2022 rok.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Najgorsza droga w gminie Wręczyca Wielka”

 1. Karol pisze:

  Dzieło Henryka Krawczyka i jego słusznego (prawie jedynego) wykonawcy z Borowego. Czy historia zatoczy koło w przypadku Osińskiego ?

  6
  0
 2. Pieter pisze:

  Proponuję aby mieszkancy zamiast wpłacać podatek, pierwszą ratę wpłacili na jedno utworzone konto bankowe , zamówić firmę remontująca drogi, i zrobić porządek z tym syfem Gminnym,
  Dodam że droga powiatowa a dokładniej przejazd jest zamknięty przez firmę Poor, droga jest bez uszkodzeń nawierzchni, przekierowano ruch na drogi gminne które już przyjmując tak duże obciążenie są fatalne, gmina potrafi postawić tylko znak uszkodzona nawierzchnia, (może by zorganizować zbiórkę tych znaków i zawiezienie ich przed gminę, ale z całej gminy, bo się nic nie robi)
  Dodam że wójt podróżuje swoim crosowerem po tych dziurawych drogach i nic nikogo nie rusza

  6
  0
 3. Mmm pisze:

  Niby dziury załatane ale tylko na Długim Kącie nie wspomnę o dziurach na Borowym… droga na Kąt plus Długa dramat. Pytania do Pana radnego o czy mógłby zainterweniować oczywiście uchodzą bez echa ani żadnej odpowiedzi z jego strony.

  5
  0
  • Mieszkaniec pisze:

   Załatane to jakiś żart zwyczajnie są zasypane a właściwie to były bo już się ponownie zrobiły dziury

   3
   0
 4. Mieszkaniec pisze:

  Na Nowej w Borowem przy jednej dziurze pewnie mieszkaniec postawił pachołek, pod tymi wszystkimi drogami gminnymi jest brak podłoża pobocza są nieutwardzone a o krawężnikach oporowych to tylko można pomarzyć. Właściwie na wszystkich drogach gminnych powinien stać znak wjazd do 5T

  5
  0
 5. Mieszkaniec pisze:

  Może to najwyższy czas aby powiadomić programy telewizyjne?

  5
  0
 6. Obiektywna pisze:

  Może warto panie redaktorze dowiedzieć się jaki jest stan prawny tej drogi i dlaczego nie można jej całkowicie przebudować? Nie na to jak rzetelne dziennikarstwo.

  2
  3
  • Mieszkaniec pisze:

   To mam może takie głupie pytanie do Obiektywna, to jak można zrobić objazd drogą która ma nieuregulowany stan prawny czyli tak właściwie jej niema ? i skąd w ogóle wzięła się również jej nazwa kto nadał itd…

   3
   1
 7. Mieszkaniec pisze:

  Zróbcie pierw kanalizację !!A potem drogę to wasz dobry moment !!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *