bezchmurnie
29°
28°
poniedziałek
Narkotyki u 16-latka
24 kwietnia 2024 r. | 12:44
2

Kłobuccy policjanci wpadli na trop 16-latka, który posiadał narkotyki. Mundurowi przechwycili blisko 115 gramów metaamfetaminy. Teraz nieletni mieszkaniec powiatu kłobuckiego za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

Kłobuccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej otrzymali informację o nieletnim, który może posiadać narkotyki. Informacja i przypuszczenia śledczych potwierdziły się podczas policyjnych czynności, w tym przeszukania. Mundurowi przejęli znalezione u 16-latka narkotyki. Wstępne testy wykazały, że jest to blisko 115 gramów metaamfetaminy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie nieletni mieszkaniec powiatu kłobuckiego odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. /KPP w Kłobucku/2 odpowiedzi na “Narkotyki u 16-latka”

 1. ziomal pisze:

  A do pierdla z gnojkiem i dac mu zeby wszystko zezar

  2
  1
 2. Edmund56 pisze:

  szkoda chłopaka, zwykle handlują nimi ludzie którzy nie mają pieniędzy, którym tatuś i mamusia nie zapłacą za szkołę, nie kupią auta, czasami to jedyna szansa aby nie chodzić w dziurawych butach; zaś z drugiej strony samo ich spożycie daje wiele radości, pozwala zapomnieć o smutku i problemach; taka jest prawda, jesli się jest madrym to po 1 i 2giej stronie będąc zrobi się z nich pożytek, podobnie jak alkohol – osoby głupie, jełopy i pisiory nie powinny go spozywać bo dostają małpiego rozumu

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *