słabe opady deszczu
poniedziałek
Nauczyciele z Truskolasów nagrodzeni!
03 listopada 2017 r. | 20:05
9

27 października 2017 r. odbyła się uroczysta Gala, podsumowująca aktywność nauczycieli – członków Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS, realizujących projekty edukacyjne w roku szkolnym 2016/2017. Już po raz dwunasty pedagodzy działający w Klubie IMPULS i ich uczniowie zostali uhonorowani przez NBP za aktywny udział w realizacji projektów edukacyjnych z zakresu ekonomii, finansów i przedsiębiorczości. Wśród nagrodzonych po raz trzeci znaleźli się nauczyciele i uczniowie ze Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości nr 105 ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Ligonia w Truskolasach.

Panie Grażyna Kołacz i Marlena Macherzyńska zostały nagrodzone w Konkursie na Najlepszy Projekt Własny a także uhonorowane tytułami: Najlepszy Nauczyciel Przedsiębiorczości w województwie śląskim oraz Najlepszy Nauczyciel Przedsiębiorczości w Polsce.

Ponadto szkoła otrzymała tytuł Najlepszej Szkoły Przedsiębiorczości w Polsce oraz nagrodę w postaci czeku na 3000 zł. Uhonorowany został też Szkolny Klub Przedsiębiorczości, który zyskał miano najlepszego w Polsce oraz w nagrodę otrzymał 3000 zł.

Gratulacje otrzymały również pani dyrektor Justyna Strzelczyk i pani wicedyrektor Małgorzata Olszewska, które razem ze swoimi nauczycielami i uczniami cieszyły się z odniesionego sukcesu, który był wynikiem całorocznej pracy.

Galę uświetnił występ trio jazzowego. Wszyscy uczestnicy wysłuchali też wykładów: prezesa NBP prof. Adama Glapińskiego, prezesa Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Zbigniewa Modrzewskiego oraz dziennikarza telewizyjnego Radosława Brzózki. Ponadto uczestnicy Gali zwiedzili Park Miniatur Województwa Mazowieckiego oraz mieli możliwość wykonania profesjonalnych karykatur.9 odpowiedzi na “Nauczyciele z Truskolasów nagrodzeni!”

 1. Juras pisze:

  Brawo wy

  0
  0
 2. Olo pisze:

  Brawo. A nie czekać na nagrody od wójta za to że się do pracy przychodzi

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *