zachmurzenie duże
11°
11°
środa
Nie udało się pozyskać 2,7 mln zł na remont dwóch dróg w gminie Wręczyca Wielka
17 lutego 2022 r. | 11:38
3

Nie udało się gminie Wręczyca Wielka pozyskać środków na remont drogi gminnej w miejscowości Klepaczka oraz przebudowę drogi gminnej Nr 560 078S ul. Cmentarna w miejscowości Truskolasy.

Gmina na drogę w Klepaczce z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg chciała pozyskać 701 919,90 zł, a na remont ulicy Cmentarnej w Truskolasach 2 013 200,20 zł.

Złożone wnioski są daleko na liście rezerwowej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 3 odpowiedzi na “Nie udało się pozyskać 2,7 mln zł na remont dwóch dróg w gminie Wręczyca Wielka”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Ja się grzecznie zapytam jak mamy dojeżdżać do domów i firm jadąc z Wręczycy obecnym objazdem w kierunku Borowego od przejazdu kolejowego na Długim Kącie to zaczyna się robić jakiś horror. Długi Kąt jadąc objazdem jest pozbawiony drogi publicznej bo to po czym się tam jedzie nie można tego nazwać drogą następnie jadąc dalej objazdem w całym Borowem ul. Długa powinna zmienić nazwę na łatana dziura ta ulica powinna być wręcz zamknięta gdyż jazda grozi uszkodzeniem pojazdu. Co ma do powiedzenia w tej sprawie Urząd Gminy oraz kiedy będzie zrobiony wiadukt nad zamkniętym na stałe przejazdem w Borowem ul. Wręczycka.

  3
  0
 2. nerwus pisze:

  Nikt sie tym nie przejmuje. Kazdy to olewa. To jest totalny koszmar zeby tak grac z ludzmi w h….ja. Zamknac droge powiatowa i skierowac ludzi na zadupia. Na Dlugim Kacie powinni ludzie wyjsc z widlami i kierowac auta przez wojta podworko

  3
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  do mieszkańców miejscowości Pierzchno
  Wójt Gminy Wręczyca Wielka informuje, że Sołtys miejscowości Pierzchno nie będzie doręczał mieszkańcom nakazów płatniczych na 2022 rok. Nie będzie również w 2022 r. dokonywać poboru podatku w drodze inkasa.
  W związku z powyższym kwotę podatku należy wpłacić przelewem, w banku lub placówce pocztowej.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *