słabe opady śniegu
niedziela
MWM Brzesko
Nowa firma odbierze śmieci
20 lipca 2023 r. | 06:47
8

Urząd Gminy Wręczyca Wielka poinformował, że od 1 sierpnia 2023 roku zmienia się Wykonawca świadczący usługę odbioru odpadów komunalnych z terenu miejscowości należących do Sektorów nr II i IV (Klepaczka, Długi Kąt, Wręczyca Mała, Wręczyca Wielka, Grodzisko, Kalej, Nowa Szarlejka, Pierzchno, Szarlejka, Wydra).

Usługa będzie świadczona przez firmę EKO – SYSTEM BIS Sp. z o. o SK z siedzibą w miejscowości Konopiska ul. Przemysłowa 7, 42-274 Konopiska.

Z uwagi na okres przejściowy wiążący się ze zmianą Wykonawcy mogą wystąpić chwilowe utrudnienia związane z brakiem pojemników, które wynikają ze względów logistycznych.

Jednocześnie informujemy, że firma EKO – SYSTEM BIS Sp. z o. o SK dostarczy niezwłocznie pojemniki na odpady zmieszane, szkło oraz bioodpady wraz z kompletem worków na odpady segregowane.

Nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych zostanie dostarczony do każdej nieruchomości wraz z pojemnikami. /UG/

 8 odpowiedzi na “Nowa firma odbierze śmieci”

 1. Jerrysen pisze:

  Wróciła stara firma i tyle

  3
  0
 2. Mieszkaniec pisze:

  W tej gminie jak widać znowu brak organizacji, mieszkańcy mają zjadać śmieci do czasu przywiezienia kubłów czy podrzucać pod gminę ?

  14
  0
 3. sonia pisze:

  A teraz to gdzie składować śmieci ? Trochę to wszystko kiepsko działa.

  6
  0
  • Gregor pisze:

   firma ta sama żadna nowośc tylko patrzeć jak podnoszą opłaty przecież to strach i synowie gdzie był ogłoszony przetarg i kto startował ciekawe

   1
   0
 4. Kasia pisze:

  Z tego co się orientuję to 5 lipca były zabrane pojemniki na szkło po telefonie do gminy uzyskałam informację, że kosze będą w ciągu kilku dni kiedy zabrali pojemniki na odpady zmieszane Pani z gminy powiedziała żeby trzymać śmieci w worku bo nic innego nie doradzą upały 30 stopni a śmieci w worku trawa na kostce brukowej, pampersy i całą resztę odpadów kiedy pod urzędem gminy stoją pojemniki, komisariat policji też jest zaopatrzony no i oczywiście bloki też mają pojemniki organizacja bez komentarza. Wypada każdego dnia zanosić worek ze śmieciami pod gminę to w końcu jest ich problem nie nasz ,że nie mamy koszy!!!!

  2
  0
 5. czytelnik pisze:

  Temat koszy to jest problem. pytam sie wielmoznego wojta i prubanta co mam zrobic ze sciekami ktore nie mam gdzie wylac, Pasowalo by wyszukac drugiego takiego Pana LEPPERA aby wozil scieki do gminy

  4
  0
 6. Areczek pisze:

  W normalnej (prywatnej) firmie osoba odpowiedzialna za burdel z brakiem koszy na śmieci zostałaby wyrzucona z pracy. Niestety w takich nepourzędach winni nie ponoszą żadnych konsekwencji.
  A ty frajerze bujaj się ze śmieciami w workach w upale i płacz(ć).
  Swoją drogą z jakiej racji pełną kwotę za miesiąc lipiec ?

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *