zachmurzenie małe
-5°
-5°
środa
W Nowej Szarlejce wpadł pirat drogowy!
17 stycznia 2018 r. | 10:06
1

Laserowy miernik TruCam obsługiwany przez policjantów z kłobuckiej drogówki zarejestrował osobowego vw phaenona, który w terenie zabudowanym na ul. Wręczyckiej w Nowej Szarlejce, poruszał się z prędkością 120 km/h. Samochodem kierował 41-letni mieszkaniec Częstochowy. Zatrzymany otrzymał wysoki mandat i stracił prawo jazdy, które odzyska za 3 miesiące.

W ubiegły czwartek kilka minut po godzinie 9.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kontrolowali prędkość na drodze wojewódzkiej nr 494 w miejscowości Nowa Szrlejka. To właśnie tam mundurowi zauważyli poruszający się z dużą prędkością samochód osobowy. Laserowy miernik TruCam zarejestrował osobowego vw phaenona, który w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 120 km/h.

W trakcie kontroli okazało się, że kierowcą był 41-letni mieszkaniec Częstochowy. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem, a na jego "konto" dopisano również 10 punktów karnych. Dodatkowo policjanci zatrzymali prawo jazdy nieodpowiedzialnego kierowcy. Zatrzymany dokument odzyska dopiero za 3 miesiące. /KPP w Kłobucku/Jedna odpowiedź do “W Nowej Szarlejce wpadł pirat drogowy!”

  1. oszolom pisze:

    Hmmmm przeciez tam ludzie jeżdza po 160 km /h a wy tylko z 120km robicie sensacje….

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *