zachmurzenie umiarkowane
19°
18°
czwartek
Oceń radnego: Anita Toborek najgorsza!
16 grudnia 2018 r. | 16:16
4

572 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Piotr Wydmuch. Najgorszym okazała się Anita Toborek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Anita Toborek najgorsza!”

 1. Stefan pisze:

  Głosowanie jak głosowanie w necie. Niemniej dla mnie jest po ostatnich wyborach “zerem”. Widać nie dobro gminy jest najważniejsze.

  9
  3
 2. Mania pisze:

  Nie wiem na jakiej podstawie oddawane są te głosy ale powiem tylko jedno należało jej się, za to że ,,sprzedała” Wręczycę..

  6
  2
 3. kibic pisze:

  tacy ludzie ,wogole nie powinni byc w radzie. nastepnym razem trzeba wyeliminowac na starcie. sprzedawczykow i karierowiczow zero w gminie

  8
  2
 4. Mieszkaniec Wręczycy pisze:

  Tak to jest jak wieś dostanie trochę władzy. Przykre lecz prawdziwe!

  9
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *