bezchmurnie
19°
19°
poniedziałek
Oceń radnego: Anita Toborek najsłabsza!
17 września 2017 r. | 15:38
1

520 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Ryszard Francik. Najgorszym okazała się Anita Toborek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Anita Toborek najsłabsza!”

  1. kamil pisze:

    Jaka sonda takie wyniki. Można jej nie lubić ale to typowy społecznik. Była moją nauczycielką. Historyk z pasją. Nie szablonowa. Ale Wręczyca ma swoją specyfikę. Wiadomo, że jej akcje społeczne ( i sołtysa ) są ukierunkowane na jakiś cel. Ale czy to źle ? Na pewno próbują aktywizować lokalną społeczność. I to się ceni. Na pewno nie jest najsłabsza spośród radnych. Dziwię się, że nie pracuje we Wręczycy. Może jej ambicje pedagogiczne były większe i realizuje się w Częstochowie ale nie sądzę. Gdyby nie układziki może pracowała by dla dobra naszej szkoły.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *