zachmurzenie duże
poniedziałek
Oceń radnego: Artur Brodziak najgorszy!
02 grudnia 2018 r. | 16:35
8

465 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Artur Klorek. Najgorszym okazał się Artur Brodziak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Artur Brodziak najgorszy!”

 1. wooow pisze:

  Ha ha ha a cóż ten biedak zawinił, że już został najgorszym radnym w gminie?

  6
  0
 2. wooow pisze:

  No ale go wybrali na radnego więc w czym rzecz….

  2
  0
 3. Jerrysen pisze:

  Redaktorze myślę że oceny trzeba zablokować do końca roku conajmniej

  1
  0
 4. wooow pisze:

  Zgadzam się a póki co może najprzystojniejszy radny, najbrzydszy radny….?

  4
  2
 5. Wyborca ;) pisze:

  Konkurencja robi swoje. Takie głosowanie w necie nie ma sensu. Artur jest bardzo porządnym człowiekiem i szanowanym. Mało tego ocenianie po miesiącu bycia radnym jest kretynizmem 😉 może tak zajmijcie się Prubantem albo całą jego szajką a nie człowiekiem, który nic nie zawinił? I nigdy nie zawini ani nikomu nie zaszkodzi 🙂 znam go już zbyt długo, pozdrawiam

  8
  2
 6. Mieszkaniec gminy pisze:

  Artur jest bardzo pożądnym facetem znamy się od dziecka pomimo że nie jestem z Kalei. Lepiej oceńcie Prubanta mimo że też go dobrze znam to nic dobrego o nim powiedziec nie mogę .Az dziw ze ciągle jest w Gminie .

  3
  0
 7. Helena Wcisło pisze:

  Jaka brzydka jest ta nienawiść w ocenianiu.Panie Arturze głowa do góry.
  Pozdrawiam?

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *