zachmurzenie duże
11°
11°
środa
Oceń radnego: Artur Klorek najlepszy
29 listopada 2020 r. | 11:00
8

1290 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Artur Klorek. Najgorszy okazał się Michał Hendzlik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Artur Klorek najlepszy”

 1. Obserwator pisze:

  A guzik prawda! Pan Michał miał 2,27 pkt., a radny Ogłaza 2,22 pkt. To kto się okazało najgorszy, Panie redaktorze? Coś Panu poszło nie tak 🙂

  21
  2
 2. Bieżeń pisze:

  Hyndzlik dla Bieżenia nic nie robi bierze tylko wypłaty z gminy. Po co taki ktoś startował na radnego ?

  7
  4
 3. S.P. pisze:

  Jeśli już to Hendzlik a nie Hyndzlik. To ciekawe skąd macie parking koło szkoły, siłownię koło straży, utwardzona drogę na ulicy Brzozowej? No chyba samo się to nie załatwiło…

  3
  5
  • Neutralny pisze:

   Pozwoliłem sobie spojrzeć na interpelacje tego radnego od początku kadencji. Nie złożył żadnej. To tyle w odpowiedzi na twoje pytania skąd są to jest. Chyba że on załatwia to myślami wtedy to inna sprawa. Myśli i nagle jest.

   6
   3
  • S.P. pisze:

   Przepraszam bardzo ale od kiedy my jesteśmy na Ty?

   2
   1
  • Obiektywna pisze:

   O parking koło szkoły walczono od lat, siłownia jest z budżetu soleckiego więc to decyzja mieszkańców a nie czyjas zasługa. A o to drogi… Jeśli ktoś wydał pozwolenie na budowę to potem robi się drogi. Logiczne. Ale najlepiej wystawić laitke komuś kto nic nie robi.

   2
   1
  • Mieszkanka pisze:

   Niekoniecznie talie logiczne, droga powstała dawno, a pismo o jej utwardzanie było pare razy tworzone, nawet przez mieszkańców, jednak dopiero teraz sie udało. Panie Neutralny, myślę że nasz gmina nie jest jeszcze aż tak nowoczesna aby radni wnioski mogli przesyłać myślami lub telepatią, więc wnioski jak najbardziej były pisane i jak widać rozstrzygane z pozytywnym dla miejscowości skutkiem. Doradzam więc dokładniejsze spoglądanie na interpelacje i nie sianie zamętu i niepotrzebnej dezinformacji. Dobrego dnia.

   4
   0
 4. K. P pisze:

  Chyba Pan redaktor kogoś bardzo nie lubi i sam podaje wyniki jakie mu najbardziej odpowiadają

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *