zachmurzenie duże
czwartek
Oceń radnego: Barbara Bogus najgorsza
07 czerwca 2020 r. | 12:24
15

521 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Piotr Wydmuch. Najgorsza okazała się Barbara Bogus.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.15 odpowiedzi na “Oceń radnego: Barbara Bogus najgorsza”

 1. Z Boru pisze:

  Afera z LP3 to małe piwo w porównaniu z naszą listą przebojów rannych. Pani Barbara, jedna z najlepszych i najbardziej niezależnych osób w radzie. Doceniana przez mieszkańców gminy za swoją pracę na rzecz naszej lokalnej społeczności, przez cały tydzień prowadzi w rankingu a ostatecznie go przegrywa. Oj, nie ładnie, nie ładnie, trzecia władzo z Cisia.

  30
  4
 2. XYZ pisze:

  No to lipa. Cos nie poszlo

  2
  1
 3. Mareczek pisze:

  Najlepsza ! Niezależna !!! Ale się uśmiałem !!! Chyba żę dla Ciebie niezależna to nieodzywająća sięzastraszona smutna Pani. Któa przez dwa lata niezabrała nawet głosu na sesji rady.

  5
  22
 4. Z Boru pisze:

  Zgodzę się, że na sesji być może nie zawsze zabiera głos. Wynika to z jej charakteru i skrytości. Jednak dzięki współpracy z postępową większością w radzie, załatwiła dla mieszkańców naszego okręgu to, czego innym radnym przez wiele kadencji się nie udało załatwić np. kanalizację. A to dopiero początek! Pani Barbara obiecała mam jeszcze załatwić chodniki, ścieżki rowerowe, place zabaw dla dzieci, oświetlenie uliczne i wiele innych spraw. To najbardziej zaangażowana i skuteczna radna, jaką miał masz okręg!

  32
  3
 5. XYZ pisze:

  No to dac jej podwyzke

  3
  0
 6. Anetta pisze:

  Pani Basia to bardzo skromna osoba i nie potrzebuje żadnej podwyżki. Wszystko co robi dla mieszkańców i naszej gminy robi bezinteresownie. Słyszałam, że była nawet przeciwna podwyżkom diet radnych, tylko nie miała śmiałości zagłosować przeciw, bo to był sam początek jej kadencji w radzie.

  19
  4
 7. XYZ pisze:

  To dlaczego nie jest radnym spolecznym?. Bajki to dzieciom.

  4
  28
 8. Anetta pisze:

  Właśnie o to chodzi, że jest najbardziej społeczną radną ze wszystkich! Została doceniona za działalność społeczną i gdyby bardziej nagłośniła swoje sukcesy, to dziś reprezentowałaby nas w Sejmie RP. Tak niewiele przecież zabrakło. Pani Basiu proszę robić swoje. Tym razem się nie udało, ale w następnej kadencji Sejmu na pewno się uda i usłyszymy Pani przemówienia w TV. Trzymam kciuki za najlepszą radną, jaką kiedykolwiek miała ta gmina! Powodzenia!!!

  31
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *