zachmurzenie duże
11°
11°
środa
Oceń radnego: Barbara Bogus najlepsza
30 sierpnia 2020 r. | 09:23
2

1256 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Barbara Bogus. Najgorszy okazał się Michał Hendzlik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Barbara Bogus najlepsza”

 1. Bór pisze:

  Nie wierze,pytam sie za co najlepsza?

  4
  22
 2. Mieszkaniec Boru pisze:

  Pani Barbara to najlepsza radna, jaką znam w naszej gminie. Wielokrotnie zabiegała o nasze sprawy i dzięki współpracy z panem Markiem Prubantem, przewodniczącym rady, skutecznie załatwia sprawy mieszkańców naszego okręgu. Proszę sobie tylko przypomnieć, z jaką energią walczyła na spotkaniu z wójtem o zmniejszenie opłaty adiacenckiej dla mieszkańców, którym podłączono kanalizację. Zresztą, pewnie gdyby nie pani Barbara, to do dziś na Borze nie byłoby kanalizacji!

  23
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *