zachmurzenie duże
poniedziałek
Oceń radnego: Barbara Bogus najlepsza
05 lipca 2020 r. | 12:50
10

872 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Barbara Bogus. Najgorszy okazał się Michał Hendzlik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania .

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy .10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Barbara Bogus najlepsza”

 1. Anetta pisze:

  Brawo Pani Barbaro!!! W imieniu mieszkańców naszej lokalnej społeczności, bardzo serdecznie Pani dziękuję, za wszystko co Pani dla nas zrobiła i nadal robi! Super!!! Oby tak dalej!!!

  46
  3
  • Ololo pisze:

   Proszę nie podejrzewać mnie o złośliwość ale mam pytanie: co zrobiła pani Bogus dla mieszkańców i co jeszcze robi? Za co jej tak dziękujecie?

   2
   30
 2. Anetta pisze:

  Dzięki współpracy z postępową większością w radzie, z panem przewodniczącym Prubantem na czele, załatwiła dla mieszkańców naszego okręgu to, czego innym radnym przez wiele kadencji się nie udało załatwić np. kanalizację. A to dopiero początek! Pani Barbara obiecała nam jeszcze załatwić chodniki, ścieżki rowerowe, place zabaw dla dzieci, oświetlenie uliczne i wiele innych spraw. To najbardziej zaangażowana i skuteczna radna, jaką miał nasz okręg!

  21
  2
  • Ololo pisze:

   Dziękuję za informację 🙂 Będziemy przyglądać się tym , jak pani sama to określiła obiecankom 🙂 A decyzja o kanalizacji nie była czasem podjęta wcześniej ??? Ale czekamy “na chodniki, ścieżki rowerowe, place zabaw dla dzieci, oświetlenie uliczne i wiele innych spraw” Proszę działać tak dalej pani Barbaro i “współpracować z postępową większością w radzie, z panem przewodniczącym Prubantem na czele”. Powodzenia więcej potrzeba nam takich ludzi.

   2
   16
  • Anetta pisze:

   Może sobie pan kpić ze współpracy pani Barbary z postępowymi radnymi i przewodniczącym Prubantem. Przykład radnego Hendzlika pokazuje, że kto współpracuje z panem Prubantem, ten załatwi dla swoich mieszkańców wszystko. Poprzednia radna z Bieżnia była do niego w opozycji i nic nie załatwiła dla mieszkańców. A radny Hendzlik w rok załatwił parking przy szkole i wiele innych drobnych spraw. Tak samo nasza Pani Barbara wszystko nam załatwi.

   23
   3
 3. Z Bieżenia pisze:

  Zgadzam się z Anettą w 100%. Takich aktywnych i skutecznych radnych, jak Pan Hendzlik i Pani Bogus, nasza gmina już dawno nie widziała. Jeśli chodzi zaś o współpracę z Prubantem i większością w radzie, to mogę tylko powiedzieć, że cel uświęca środki. Nie przepadam za Prubantem, ale w demokracji rządzi większość. Fakt, nasi radni pomagają załatwić interesy przewodniczącemu, ale za to nam też coś się dostanie, a tak nie mielibyśmy nic.

  28
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *