umiarkowane opady deszczu
poniedziałek
Oceń radnego: Broś najgorszy!
31 marca 2019 r. | 10:40
1

463 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Urszula Zomerfeld. Najgorszy okazał się Robert Broś.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Broś najgorszy!”

  1. Kasia pisze:

    Biedny ten Bros. Tak popłynął na wojcie. Ci ludzie z Puszczewa co tak mocno byli za Osinskim to większość pluje sobie w brodę. Bros pracował na swój wizerunek długo A przez Osinskiego stracił wszystko! Ciekawe co z ludźmi co tak mocno popierali wójta?! Może się wypowiedzą tutaj.

    2
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *