pochmurnie
środa
Oceń radnego: Hendzlik ponownie najgorszy
22 grudnia 2019 r. | 18:23
1

683 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Artur Klorek. Najgorszy okazał się Michał Hendzlik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.



Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Hendzlik ponownie najgorszy”

  1. Anonimowa pisze:

    Widzę że Pan redaktor nadal nie umie w dziennikarstwo i szuka jakiejkolwiek sensacji, czy aby napewno najgorszy skoro 4 radnych ma statystyki o wiele gorsze? Poza tym pod jakim kryteriem radni są oceniani? Widizmi się osób zalogowanych i kaprysu Pana redaktora? Jeżeli 1.60 jest dla pana nizsze od 1.40 to może brak elementarnego wykształcenia i umiejętności stopniowania liczb? Z gorącymi nie pozdrowieniami.

    4
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *