zachmurzenie duże
poniedziałek
Oceń radnego: Jakub Winecki najgorszy!
06 stycznia 2019 r. | 17:36
5

302 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Artur Klorek. Najgorszym okazał się Jakub Winecki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jakub Winecki najgorszy!”

 1. Grzegorz pisze:

  Czekamy co Pan Jakub zrobi dla swojej miejscowości.

  5
  2
 2. Marek pisze:

  Na razie głosował biedny za podniesieniem swojej diety, brakuje do pierwszego …

  11
  1
 3. w pisze:

  tak na pierwszy rzut oka to czysty Morawiecki 🙂

  6
  1
 4. Marek pisze:

  tylko żeby się nie zajmował jak jego poprzednik nazewnictwem ulic we Wręczycy a wcześniej występowaniem do gminy o pomoc w zakresie umorzeń podatkowych

  6
  0
 5. Gutek pisze:

  dietetyk

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *