zachmurzenie małe
-5°
-5°
środa
Oceń radnego: Janusz Ogłaza najgorszy!
24 marca 2019 r. | 19:24
5

2487 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Urszula Zomerfeld. Najgorszy okazał się Janusz Ogłaza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Janusz Ogłaza najgorszy!”

 1. Obserwator pisze:

  Bardzo przepraszam Panie Redaktorze, ale czy to nie jest pomyłka? Pan Janusz ma wynik 2,09, a wynik pana Brosia to 2,06, czyli niższy. Proszę sprawdzić, czy to nie jest błąd.

  2
  0
 2. Mania pisze:

  O nie wierzę Broś nie najgorszy czyźby Pan redaktor zszedł już z niego, chyba komuś się znudziło polowanie na Brosia.

  2
  0
 3. KrzysiekW pisze:

  Po co cały ten ranking, jak wyniki są inne niż informacja w artykule? Jak Redaktor chce sam oceniać radnych, to nie potrzeba żadnego głosowania. Od kiedy to 2,09 jest mniejsze od 2,06. No chyba, że to nie matematyka, tylko polityka.

  0
  1
 4. Ewa pisze:

  Ciekawe czym podpadł pan Janusz Pawłowi G., że pomimo, iż wynik głosowania był inny, to postanowił mu przypiąć łatkę najgorszego?

  1
  1
 5. Rysiek pisze:

  He, he. Redaktorek – kombinatorek ?

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *