bezchmurnie
19°
19°
poniedziałek
Oceń radnego: Krzysztof Krawczyk najlepszy, Barbara Markowska najgorsza!
07 stycznia 2017 r. | 16:55
4

207 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 21. głosy na Wójta. Głosowanie wygrał Krzysztof Krawczyk. Najgorszy radnym okazała się Barbara Markowska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Krzysztof Krawczyk najlepszy, Barbara Markowska najgorsza!”

 1. Jacek Kwiatek pisze:

  Gratulacje Krzysztof

  0
  0
 2. Admin pisze:

  Krzysiek gratulacje pozamykałeś gęby krytykantom

  0
  0
 3. marek1 pisze:

  Patrząc na znaczny wzrost liczby głosujących na Radnego Krawczyka można by pomyśleć iż zachęcił swoich pracowników do poprawy swoich rankingów (skok z kilkunastu na ponad 40 głosów i szybki skok średniej do prawie 4). Jednakże i Ja gratuluję wygranego głosowania, życzę również dalszych sukcesów w trosce o dobro naszej miejscowości, zaufanie społeczne Pan ma, teraz czas na czyny.

  0
  0
 4. Piotr Gulczewski pisze:

  Widać, że mu zależy 😉

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *