bezchmurnie
19°
19°
poniedziałek
Oceń radnego: Krzysztof Krawczyk najlepszy, Włodzimierz Drążek najgorszy!
22 stycznia 2017 r. | 09:23
3

503 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 35. głosów na Wójta. Głosowanie wygrał Krzysztof Krawczyk. Najgorszy radnym okazał się Włodzimierz Drążek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Krzysztof Krawczyk najlepszy, Włodzimierz Drążek najgorszy!”

 1. bWe pisze:

  Drążek… woskowy manekin. dziad powinien mieć zakaz kandydowania w ogóle, w pole do roboty bo do niczego innego się nie nadaje!

  0
  0
 2. obserwatorr pisze:

  Oj widze ze pan bWe potrzebuje pomocy do pracy w polu

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *