zachmurzenie małe
-5°
-5°
środa
Oceń radnego: Krzysztof Krawczyk ponownie najgorszy!
10 czerwca 2018 r. | 11:22
2

1304 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Anita Toborek. Najgorszym okazał się Krzysztof Krawczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Krzysztof Krawczyk ponownie najgorszy!”

 1. herod pisze:

  radny moglby dac sobie juz spokoj. wnuki bawic… troche samokrytyki

  1
  0
 2. znawca pisze:

  jestem ciekaw jaki sens ma głosowanie co tydzień ???!!! co radny robi w jeden tydzień że jest najlepszy czy najgorszy… to głosowanie nie ma najmniejszego sensu… jest to tylko nabijanie kasy redaktorkowi :]

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *