zachmurzenie umiarkowane
19°
18°
czwartek
Marcin Zomerfeld
Oceń radnego: Marcin Zomerfeld najlepszy!
18 marca 2018 r. | 11:43
1

2062 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Marcin Zomerfeld. Najgorszym okazał się Marek Prubant.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Marcin Zomerfeld najlepszy!”

  1. tastronatodramat pisze:

    Czyżby Zomerfeld mial dobre uklady z panem redaktorkiem ? Do tej pory nagłowki to “najgorszy : -nazwisko-” jak Marcinek wygrał to zaczyna się od “najlepszY”

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *