zachmurzenie umiarkowane
16°
15°
środa
Oceń radnego: Marcin Zomerfeld najlepszy, Krzysztof Krawczyk najgorszy!
11 listopada 2016 r. | 15:52
5

321 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 20. głosy na Wójta. Głosowanie wygrał Marcin Zomerfeld. Najgorszy radnym okazał się Krzysztof Krawczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Marcin Zomerfeld najlepszy, Krzysztof Krawczyk najgorszy!”

 1. Wkład pisze:

  Brawo Marcin

  0
  0
 2. mr. Przemo pisze:

  Panie Gąsiwoski, Pan już zaczyna jak Radni to znaczy wprowadzać ludzi w błąd. Marcin Zomelfeld wcale nie jest najlepszy w tym rankingu. Ma tylko największą ilość głosów a to tylko świadczy że dużo osób go może nie popierać skoro ma ocenę 2,45 to tyle samo osób mogło dać 5 i 1. Najwyższe oceny ma Marek Próbant, WIesław Jaszczyk, Barbara Markowska i jeszcze inni. Proszę to wyprostować bo tak to wygląda że Pan jest jakimś tutaj nie obiektywnym w stosunku do Pana Zomerfelda. Krzysztof Krawczyk rzeczywiście najgorzej tu wypadł ale to jest właśnie potwierdzenie niekonsekwencji Pańskiej oceny Panie Pąsiorski.

  0
  0
 3. mr. Przemo pisze:

  Twoją babę….

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *