zachmurzenie duże
poniedziałek
Oceń radnego: Marek Prubant najgorszy
30 maja 2021 r. | 14:04
4

1089 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Michał Hendzlik. Najgorszy okazał się Marek Prubant.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Marek Prubant najgorszy”

 1. Pisior pisze:

  Caly czas najgorszy to na taczke z nim

  6
  3
 2. Mieszko pisze:

  Pytanie do Przewodniczącego, skoro tak na tym zdjęciu stale widnieje: we Wręczycy to chyba nie bedzie gazu w najbliższym czasie? Czy tak? Z góry dziękuję za odpowiedź

  3
  2
 3. Pisior pisze:

  A przeciez w tej gminie poza sesjami to nic sie nie dzieje. Szkoda pieniedzy podatnikow.

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *