zachmurzenie duże
czwartek
Oceń radnego: Marek Prubant najgorszy
17 kwietnia 2022 r. | 18:59
3

573 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Janusz Ogłaza. Najgorszy okazał się Marek Prubant.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Marek Prubant najgorszy”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Rady Kalei najgorszy to niech zaczną coś robić dla swoich miejscowości
  dużo rzeczy brakuje w naszej Gminie i w Kalei.
  chociaż by coś zorganizowali dla mieszkańców jakieś koncerty z gwiazdami czy Dni Kalei z gwiazdami ale po co szkoda kasy inne gminy czy miejscowości nie mają z tym problemów ale nasza Gmina i urząd gminy we Wręczycy wielkiej tak i razem z wójtem na czele. Ale co do Radnego naszego Kalei to by się o coś więcej postarał nie mówiąc o sołtysach.

  dużo rzeczy brakuje dla dzieci czy młodzieży.

  i dla starszych osób. minus jest taki brakuje porządnych lekarzy w Kalei czy w gminie . i porządnego ośrodka zdrowia gdzie lekarze powinni być dostępni przychodzi co do czego to brak i gdzie każdy ma szukać pomocy nigdzie taka prawda. to się powinno zmienić w Kalej.

  i Wydarzenia imprezy koncerty z gwiazdami tego brakuje ?

  1
  0
 2. Mieszkaniec pisze:

  i Brak Kanalizacji w Kalei dla mieszkańców wszystkich i ulic.
  inne Miejscowoście mają a inne Nie i to jest brak słów żeby radni i wójt nic z tym nie zrobili.
  po to każdy wybiera radnego czy wójta żeby coś robili a tu nic nie robią.

  2
  0
 3. czytelnik pisze:

  Kanalizacji to brakuje 90% obszaru gminy a nie tylko w Kalei. Dziadostwo nad dziadostwem. Imprez to szkoda organizowac bo znowu beda medale dawac a p. wojt juz wyglada jak radziecki general

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *