zachmurzenie duże
poniedziałek
Oceń radnego: Marek Prubant najgorszy
29 maja 2022 r. | 08:49
2

620 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Robert Broś. Najgorszy okazał się Marek Prubant.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Marek Prubant najgorszy”

 1. Fil pisze:

  Dzień dobry dlaczego plac szkolny w Weglowicach jest zamknięty ? 30 lat był otwarty do 22h i był wtedy zadbany i wyremontowany jak P.kall była Dyrektorem. Teraz ruina. Boiska do grania dla Dzieci zastawione przez samochody nauczycieli jak by mało było miejsca wokół ogrodzenia szkolnego. Nie długo to wjadą na salę gimnastyczną. Dla kogo jest ta szkoła? Czy dzieci rowerami rolkami graniu w piłkę mają to robić na skrzyżowaniu ?

  2
  0
 2. Polak pisze:

  Szkoła to obecnie jest tylko zwykłam miejscem pracy do czerpania profitów. Natomiast celem szkoły powinna być Edukacja młodzieży. No ale cóż mentalności dzisiejszej kadry ( nie wszystkich ) już nie zmienimy.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *