zachmurzenie duże
16°
15°
środa
Oceń radnego: Michał Hendzlik najgorszy!
23 sierpnia 2020 r. | 12:13
1

1078 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Barbara Bogus. Najgorszy okazał się Michał Hendzlik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Michał Hendzlik najgorszy!”

  1. Bór pisze:

    Nie rozumiem fenomenu pani Bogus tak samo jak.nie rozumiem ciaglego tytulu najgorszego radnego dla pana Hendzlika. Porownujac prace tych dwoch osob,pani Bogus dla swojej wsi jak dotychczas nie wypracowala niczego,pan Hendzlik ma.na swoim koncie parking,oswietlenie I ogolny porzadek zieleni. Skad wiec takie poparcie dla Pani Bogus a skad takie ciagle niezadowolenie dla Pana Hendzlika? Smiem twierdzic ze to koledzy z Rady tak nie lubia pracowitego kolegi I namietnie wlepiaja mu jedynki. Jako mieszkaniec Boru Zapilskiego zycze sobie aby miec takiego radnego jak mieszkancy Biezenia.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *