zachmurzenie duże
czwartek
Oceń radnego: Michał Hendzlik najgorszy
07 marca 2021 r. | 12:00
4

954 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Urszula Zomerfeld. Najgorszy okazał się Michał Hendzlik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Michał Hendzlik najgorszy”

 1. Strażak pisze:

  Jak w Herbach tak Wręczycy fikcyjne wyniki z Cisia

  40
  2
 2. Ewa pisze:

  To, że redaktorzyna z Cisia nie lubi wójta, to wiadomo, ale co mu zrobił Michał?

  42
  2
 3. Obserwator pisze:

  Nie dał się zmanipulować redaktorkowi i tyle!

  10
  2
 4. Ewa pisze:

  No, ale to przecież redaktorzyna go popierał w wyborach. Może zdradził ideały Pietrulewicz, związał się z Prubantem, a tego redaktorzyna też nie trawi?

  31
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *