zachmurzenie umiarkowane
19°
18°
czwartek
Oceń radnego: Ogłaza najgorszy!
14 kwietnia 2019 r. | 18:59
2

628 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Urszula Zomerfeld. Najgorszy okazał się Janusz Ogłaza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Ogłaza najgorszy!”

 1. Obserwator pisze:

  No, no. Czyżby za czasów szkolnych Pawła G. nauczyciele też strajkowali? A może nie lubił matematyki i chadzał na wagary? Tak czy siak, kłopoty z matmą pozostały do dziś. A może jednak 1,6 to więcej niż 1,7? Który to już raz panie G. taka manipulacja?

  19
  1
 2. zborowego pisze:

  To nie problemy z matematyką, tylko zwykłe oszustwo. Ale czego innego można się spodziewać po człowieku zionącym mową nienawiści?

  14
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *