zachmurzenie duże
poniedziałek
Oceń radnego: Osiński najgorszy!
25 sierpnia 2019 r. | 11:28
13

208 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Michał Hendzlik. Najgorszy okazał się Wójt Tomasz Osiński.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.13 odpowiedzi na “Oceń radnego: Osiński najgorszy!”

 1. Jerrysen pisze:

  No wójt jest dobry. Lansować się na festynach i dozynkach. Niedługo rok jego kadencji może ktoś powie co on zrobił. Jakaś decyzja

  10
  3
  • Obserwator pisze:

   Tego się nawet nie da komentować. Szkoda czasu na tego pana …. wójta i szkoda gminy.

   10
   3
 2. kibic pisze:

  to jest najlepszy wojt w historii istnienia gminy. wszedzie go pelno,aleprostych rzeczy nie potrafi zalatwic,bo jak sam twierdzi,nie ma kompetencjii.. wiem ,z autopsjii. pytanie wiec brzmi,,, po co nam taki wojt,co nie ma zadnych kompetencji w zadnym kierunku,,.ma za to parcie na szklo.

  7
  0
 3. Wąs pisze:

  zrobił zatrudnił kolegę a poza tym ludzie Krawczyka rządzą nadal gminą

  7
  0
 4. Nimfa pisze:

  a Gosiaczek ?

  8
  0
 5. ASIK pisze:

  Gosiaczek ma dwie prace , Gosiaczek osadzona i to dobrze 🙂

  6
  0
 6. Marek Prubant pisze:

  Nawet lansować się za bardzo nie potrafi Pan Tomasz, pognieciona koszula, zgniotka pod kolanem. “Dzień dobry” nie odpowiada. W gminie też jakieś wybitne rozluźnienie panuje. Śmieci podrożały, zasadniczo to całe osiągnięcie wójta Osińskiego jak do tej pory. Dramat a tak się Pan zapowiadał że ma tyle pomysłów, chęci do działania i …..i co?

  7
  0
  • ASIK pisze:

   I ten gustowny, dyżurny błękitny krawacik a wcześniej różowy taki landrynkowy….

   5
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *