zachmurzenie duże
11°
11°
środa
Oceń radnego: Piotr Wydmuch najlepszy
14 czerwca 2020 r. | 09:57
3

727 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Piotr Wydmuch. Najgorszy okazał się Janusz Ogłaza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Piotr Wydmuch najlepszy”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Nie wiem do końca o co chodzi, jak może być najlepszy Pan Wydmuch jeśli w jego okręgu są notoryczne problemy z wodą z ujęcia na Borowym. Ostatnio zdarza się ze jest brak wody nawet dwa ray w tygodniu dodatkowo według badań tej wody nie powinny spożywać niemowlęta z powodu przekroczenia azotanów. Trzeba dodać iż to ujęcie zaopatruje również inne miejscowości jak Borowe, Bieżeń, Czarna Wieś, Puszczew, Węglowice, Jezioro, Długi Kąt. Strona z wynikiem tych badań wody oraz adnotacją z ostrzeżeniem o spożywaniu tej wody. http://www.wreczyca-wielka.pl/fileadmin/user_upload/tabela_jakosci_wody_za_rok_2018r.pdf Czy te badania przynajmniej zostały wykonane ponownie po wykonaniu sprawdzenia naprawy ujęcia czy raczej gmina podtruwa swoich mieszkańców i jeszcze bierze za to pieniądze.

  4
  0
 2. Sąsiad pisze:

  Brawo kolejny raz w tym miesiącu brak wody dzisiaj 17.06.2020

  1
  0
  • All pisze:

   19.06.2020
   Kolejny brak wody !!!
   Ludzie litości !!!
   Jak tu normalnie funkcjonować!!!

   1
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *