zachmurzenie duże
11°
11°
środa
Oceń radnego: Piotr Wydmuch najlepszy
03 stycznia 2021 r. | 12:08
22

1075 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Piotr Wydmuch. Najgorszy okazał się Janusz Ogłaza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.22 odpowiedzi na “Oceń radnego: Piotr Wydmuch najlepszy”

 1. ciolimandra pisze:

  Chyba w sprzedaży biustonoszy na facebooku

  20
  2
 2. Mieszkaniec pisze:

  Drodzy sąsiedzi dajmy się radnemu wykazać tak na szybko mam pytanie do naszego Pana radnego Piotra Wydmucha. Proszę o prostą rzeczową odpowiedz sprawa dotyczy wywozów śmieci od styczeń 2021 sektor II oraz sektor IV ma po dwa wywozy śmieci zmieszanych plus popiół w miesiącu (pojemniki 240l) Natomiast sektor I oraz sektor III według kurendy na stronie naszej gminy wywóz śmieci zmieszanych plus popiół (pojemnik 240l) będzie odbierany raz w miesiącu styczniu 2021. Czy mieszkańcy sektorów I i III będą płacić np. o 1/3 mniej ??? Dodatkowo nikt nie podał ile będziemy płacić od stycznia 2021 dotyczy wszystkich sektorów gminy.

  4
  0
  • Sąsiad pisze:

   Bardzo dobre pytanie do radnego ja jestem za sektor I-III płaci po 20zł od osoby natomiast sektor II-IV płaci po 30zł

   2
   0
 3. Też sąsiad pisze:

  Kiedy ostatnio widzieliście p. Piotra Wydmucha na Borowym? Według mojej wiedzy ten człowiek tam w ogóle nie mieszka. I to od dawna. Skoro został Pan wybrany przez mieszkańców Borowego do reprezentowania ich interesów to mam do pana pytanie – kiedy będzie wykonana kanalizacja? Kiedy doczekamy się naprawienia drogi? Czytałam plan budżetu gminy i z przykrością stwierdziłam, że nie zadbał pan nawet o 1 zł dla mieszkańców.
  Panie Piotrze, bierz się pan do roboty i zadbaj o interesy podwórka, które chciał pan reprezentować, a nie dbać tylko o łatwy zarobek z kieszeni podatników.

  4
  0
 4. opozycja pisze:

  Diete trzeba jemu najpierw podniesc bo za friko nie bedzie dzialal

  2
  0
  • Mmm pisze:

   Mieszka na Borowym, codziennie możemy go usłyszeć na transmisjach. A tak apropo pełnienia funkcji radnego mógłbyś zacząć coś robić i wspomóc mieszkańców, już nam nie wystarczają słowa że to będzie, tamto będzie a nic nie ma. Wystarczy troszkę się ruszyć i odwiedzić gminę nie raz a kilka bo doskonale wszyscy wiemy, że jak coś się od nich oczekuje to trzeba deptać kilka razy żeby z wielką łaską jakaś Paniusia zaczęła cokolwiek robić.

   1
   0
 5. Zainteresowany pisze:

  Ciekawy jestem czy chłopina się przebudzi z tego letargu i coś odpisze a może i nawet cos zacznie działać

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *