zachmurzenie duże
poniedziałek
Oceń radnego: Piotr Wydmuch najlepszy
05 marca 2023 r. | 09:00
4

843 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Piotr Wydmuch. Najgorszy okazał się Paweł Kocik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Piotr Wydmuch najlepszy”

 1. Alka pisze:

  hahahahaha no ciekawe w czym najlepszy?🤣

  8
  0
 2. czytelnik pisze:

  Napuszony siedzi to wyglada na fest

  6
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  Czy ten chłop wie jakie na nim ciąża obowiązki względem mieszkańców Borowego ?

  5
  0
  • minoda pisze:

   oczywiscie ze wie… jak kasę liczyc!! niech zajmie sie swoim bizneskiem a nie pcha sie na stanowisko na ktorym nie robi nic. poprzedni radny byl mierny ale wydaje sie i tak robil wiecej niz obecny. a tak pieknie opowiadal…

   2
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *