zachmurzenie duże
16°
15°
środa
Oceń radnego: Prubant najgorszy!
06 października 2019 r. | 12:49
15

391 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Artur Klorek. Najgorszy okazał się Marek Prubant.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.15 odpowiedzi na “Oceń radnego: Prubant najgorszy!”

 1. Obserwator pisze:

  Panie Redaktorze pomyłka! Pan przewodniczący otrzymał więcej punktów 2,25 niż pan Ogłaza 2,19. Myślę, że pan Prubant może się poczuć pokrzywdzony. Co Pan na to?

  1
  0
 2. Mieszkaniec pisze:

  I co z tego ze najgorszy ?I tak zadzi gmina i kolo h…. mu to lata sondaże itp itd

  0
  3
 3. Obserwator pisze:

  Lata, czy nie to może i bez znaczenia, ale jak się robi sondaż, to wynik powinno się podać uczciwie, a nie oszukiwać i podawać wyniki z czapy.

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *