zachmurzenie duże
11°
11°
środa
Oceń radnego: Prubant najgorszy!
14 marca 2021 r. | 12:50
3

896 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Barbara Bogus. Najgorszy okazał się Marek Prubant.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Prubant najgorszy!”

 1. Pisior pisze:

  Szef najgorszy ? Co to sie stalo?

  3
  1
 2. Jaszczurka pisze:

  Hahaha???, po przeczytaniu tej informacji nie ukrywam, że kawa popołudniowa lepiej smakuje. Serdecznie pozdrawiam wszystkich mieszkańców naszej gminy – tych sympatyzujących z PO, z PiS i tudzież innych kabaretów politycznych.

  3
  1
 3. kalejok pisze:

  Widziałem Prubanta jak kupował powróz u Bednarka .Chyba się poszedł powiesić z tego powodu że został najgorszym radnym na tej pożal się boże wręczycypl.

  3
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *