słabe opady śniegu
niedziela
Oceń radnego: Ryszard Francik najgorszy!
25 marca 2018 r. | 17:33
5

1491 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Anita Toborek. Najgorszym okazał się Ryszard Francik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Ryszard Francik najgorszy!”

 1. Olo pisze:

  To ta Pani, której nic nie pasuje i ktora chciałaby zeby budżet gminy był budżetem tylko dla Wręczycy?

  0
  0
  • Mieszkaniec pisze:

   Nie wiem, czy radnej Toborek nic nie pasuje, ale wiem, że większości radnych wszystko pasuje i dlatego nasza gmina tak wspaniale i szybko się rozwija. Zadowoleni mieszkańcy już dawno otrzymali dopłaty do termomodernizacji swoich domów i wymiany starych kopcących pieców. Mamy dziesiątki kilometrów ścieżek rowerowych i przepiękne place zabaw dla dzieci. Nawet dron fotografuje dym z komina! Tylko jedna dziedzina słabo u nas się rozwija – turystyka, a przecież mamy unikalną na skalę europejską (a może światową) atrakcję – najdłużej urzędującego wójta. Gdyby tylko mądrze to wykorzystać.

   0
   0
  • Olo pisze:

   Dlatego chciałbym wiedzieć skąd taka rewelacyjna ocena Pani radnej

   0
   0
 2. Ryszard Francik pisze:

  Ponad 330 głosów na moją osobę pokazuje jak jest to sterowane moi wyborcy ocenią mnie w jesiennych wyborach Ryszard Francik

  0
  0
 3. Wyborca pisze:

  a może czas spędzić chwile z wnukami i dać szansę młodszym?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *