pochmurnie
-4°
-4°
środa
Oceń radnego: Ryszard Francik najlepszy, Krzysztof Krawczyk najgorszy!
11 grudnia 2016 r. | 13:11
10

209 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 17. głosy na Wójta. Głosowanie wygrał Ryszard Francik. Najgorszy radnym okazał się Krzysztof Krawczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Ryszard Francik najlepszy, Krzysztof Krawczyk najgorszy!”

 1. Piotr Gulczewski pisze:

  Brawo Rysiu! To chyba już kolejne zwycięstwo…

  0
  0
 2. zxc pisze:

  Oceny ze wszystkich głosowań świadczą raczej o bezradności Radnego i braku zaufania społecznego wobec jego przedstawicielstwa w Radzie Gminy. Mieszkańcy widzą jak zmieniają się Wręczyca i Kalej patrząc na swoje Truskolasy z żalem. Inwestycje przeprowadzone w tym roku i latach poprzednich to raczej nie efekt pracy pana Krawczyka, a jedynie szansa wykorzystania unijnych i powiatowych dotacji do dróg. Cóż więcej zmieniło się w Truskolasach poza remontem drogi powiatowej (ul. Kopernika) i ciągu ulicy Szkolnej i 1 Maja? Kanalizacja która miała być inwestycję zwiększającą standard życia do której każdy musiał się dorzucić za przyłączę i jednorazowy podatek od wzrostu wartości nieruchomości? Pan Krawczyk kompletnie nic nie zrobił dla naszej wsi, chyba że wspomnimy o remoncie ulicy sportowej na której sam posiada nieruchomość.

  0
  0
 3. Janek1967 pisze:

  A czego oczekujesz od emeryta, któremu się już nic nie chce? W gminie potrzebna jest zmiana pokoleniowa. Sam mam prawie 50 na karku i czuję się staro. Ci w urzędzie mają po kilkanaście lat więcej. Na wójta powinien startować ktoś młody, komu się chce, kto zrobi coś dla gminy. A ta się rozwija, ale z każdym rokiem coraz wolniej

  0
  0
  • marek1 pisze:

   Tylko do przeprowadzenia takich zmian potrzebne jest poparcie społeczeństwa, które w naszej gminie jest raczej bierne i konserwatywnie nastawione do nowego. Ja również uważam że pokolenie emerytów powinno ustąpić tym młodym, którzy pomimo braku doświadczenia będą mogli zdziałać więcej niż urzędnicy pamiętający jeszcze poprzedni ustrój, dalej działający w sposób podobny jak 30 lat temu…
   Mieszkańcy naszej gminy muszą znać swoje prawa do udostępniania informacji publicznych, do posiadania wiedzy na temat tego w jaki sposób wydawane (a często i defraudowane) są NASZE pieniądze. Może za 2 lata społeczeństwo przejrzy na oczy i pójdzie w kierunku zmian…

   0
   0
 4. masz rację ktoś młody ambitny, nasza gmina pod względem polityki kryje się do Herb pisze:

  masz rację ktoś młody ambitny, nasza gmina pod względem polityki kryje się do Herb

  0
  0
 5. masz rację ktoś młody ambitny, nasza gmina pod względem polityki kryje się do Herb pisze:

  kanalizację robią już parę lat we wsi Czarna Wieś, Węglowice i Puszczew. Dobrze że są oczyszczalnie ścieków i ludzie sami sobie zakładają a gmina nie ma nic do tego ponieważ przepisy unijne mówią że gmina nie może nam tego zakazać a jak już to niech to dadzą na piśmie i są przegrani.

  0
  0
 6. Admin pisze:

  Czy nie zauważyłeś jaki jest obiekt sportowy w Truskolasach? Panie Z X C?

  0
  0
 7. marek1 pisze:

  Ten hiper ultra piękny obiekt na którym przeprowadzane są prywatne imprezy Betonexu?

  0
  0
 8. Będę na Was głosował Panowie zxc i marek1 pisze:

  Spokojnie, za dwa lata nowe wybory
  Potrzeba nam takich kreatywnych i chętnych do pracy społecznej ludzi jak panowie marek1 i zxc
  Z przyjemnością oddam głos
  Już widzę jak inwestycje ruszą z kopyta, cały budżet zostanie przekierowany na Truskolasy…
  Wszystkie drogi dostaną nową nawierzchnię wraz z chodnikem, szkolne boisko zastąpi kort tenisowy z siłownią na wolnym powietrzu, za budynkiem OSP powstanie kryty basen( może jakieś niewielkie SPA?). Park w Rynku, obwodnica z bezpośrednim połączeniem z A1 i ZOO za stadionem Olimpii
  A wszystko to w jednej kadencji
  Strach pomyśleć co będzie się działo w przypadku reelekcji????

  Do dzieła Panowie!
  Ode mnie głos pewniak

  Pozdrawiam

  0
  0
 9. marek1 pisze:

  Nikt nie mówi o jednej kadencji ale obecna władza trochę się zasiedziała na stołkach przyznanych jeszcze za czerwonego ustroju… Nikt nie żąda złotych chodników, a jednak przez ostatnie 10 lat Kalej choć mniejsza zyskała dużo więcej, o Wreczycy nie wspomnę, chyba widać jak bardzo zmieniła się ta wieś licząca wg. statystyk ok. 700 mieszkańców wiecej. Nasza gmina jest powierzchniowo najwieksza w powiecie ale czemu? Czy nie straciliśmy swojej gminy przez grę osób których teraz po tylu latach nie chce oceniać. Ale nasza gmina nie byłaby mniejsza od tej sąsiedniej w Pankach. Góra kasy została zmarnowana w chociażby ustawionych przetargach, niestety to i zarzuty wójta zamieciono pod dywan. Nie jesteśmy Warszawa, Krakowem czy Wrocławiem ale mamy prawo do głosu i informacji gdzie środki gminne się sprzeniewierza. 90 procent gminy chciałoby zarabiać połowę tego niż kierownictwo gminy i to boli… Bo robiąc tak niewiele zgarniają takie pieniądze. Żałuję że cała gmina, mieszkaniec po mieszkańcu nie ma szans przeczytać tego wszystkiego.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *