zachmurzenie umiarkowane
19°
18°
czwartek
Oceń radnego: Tomasz Osiński najgorszy!
07 stycznia 2018 r. | 15:12
3

1191 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Wójt Henryk Krawczyk. Najgorszym okazał się Tomasz Osiński.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Tomasz Osiński najgorszy!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Ups! Wójt z wynikiem 2,19 pokonał większość radnych, których wynik przekroczył 2,5, a nawet radną Anitę Toborek z wynikiem 3,94! Nowa matematyka? Nie. Obiektywne media :-)) Moje gratulacje Panie Gąsiorski. A może by tak przestać manipulować informacjami, sondażami itp.?

  0
  0
  • r pisze:

   Drogi Mieszkańcu,
   czytaj ze zrozumieniem. Wynik jest z wcześniejszego tygodnia.

   pzdr
   PG

   0
   0
 2. Mieszkaniec pisze:

  A jak ktoś czyta ten tekst w tym tygodniu (8-14.01), to który tydzień jest wcześniejszy, czy też jak podano w tekście miniony?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *