zachmurzenie małe
-5°
-5°
środa
Oceń radnego: Tomasz Osiński najgorszy!
28 lipca 2019 r. | 16:42
5

303 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Michał Hendzlik. Najgorszy okazał się Wójt Tomasz Osiński.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Tomasz Osiński najgorszy!”

 1. Ola pisze:

  ocena 1

  6
  2
  • ASIK pisze:

   Uważam, że 1 dla tego pana to za dużo. Jak dla mnie, za te wszystkie poczynione działania w gminie to 0 !

   8
   2
 2. Obserwator pisze:

  Wiadomo, że na tym blogu Osiński jest bee. To wiemy wszyscy. Tylko po co ludzi oszukiwać, panie Gąsiorski? Osiński 2.0, a Zomerfeld 1.93, ale to Osiński jest najgorszy. Pan to nigdy się nie oduczysz krętactwa.

  4
  6
 3. Paweł pisze:

  Ocena ZERO

  7
  2
 4. ASIK pisze:

  Panie redaktorze a może rozszerzyć skalę ocen o ZERO? Czasem 1 to za dużo.

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *