bezchmurnie
29°
28°
poniedziałek
Oceń radnego: Tomasz Osiński najlepszy, Dorota Fiącek najgorsza!
27 listopada 2016 r. | 14:35
4

306 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 30. głosy na Wójta. Głosowanie wygrał Tomasz Osiński. Najgorszy radnym okazała się Dorota Fiącek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Tomasz Osiński najlepszy, Dorota Fiącek najgorsza!”

 1. dd pisze:

  Tomek raz na wozie, raz pod wozem

  0
  0
 2. Mundek pisze:

  Radny Osiński ma chrapkę na stołek Wójta, ciekawe czy mu to wyjdzie z poparciem Henryka.

  0
  0
 3. Jadwiga pisze:

  Startuje też Kiepura, ale na niego na pewno nie zagłosuję. Tomek może…

  0
  0
 4. Andrzej pisze:

  Ani ten ani ten. Przecież to będzie ustawka. Kiepura niech zostanie w Złochowicach, a Osiński w Puszczewie. Gmina musi mieć wójta spoza tych środowisk które oni reprezentują !

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *