bezchmurnie
28°
27°
poniedziałek
Oceń radnego: Tomasz Osiński najlepszy, Włodzimierz Drążek najgorszy!
03 grudnia 2016 r. | 17:21
2

200 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 19. głosy na Wójta. Głosowanie wygrał Tomasz Osiński. Najgorszy radnym okazał się Włodzimierz Drążek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Tomasz Osiński najlepszy, Włodzimierz Drążek najgorszy!”

 1. marek1 pisze:

  Panie Redaktorze proszę wytłumaczyć na jakiej podstawie pan wylicza i stwierdza że ktoś jest najgorszy? Zmień Pan algorytm bo gdyby wziąć pod uwagę także liczbę głosów a także poprzednie wyniki cały ranking wyglądałby inaczej. Chyba że służy to tylko i wyłącznie na nagonce na pewną osobę…

  0
  0
  • r pisze:

   Szanowny marek1,
   nie wiem o jakiej nagonce Pan pisze. Ranking jest wyliczany ze średniej ocen z całego tygodnia.

   pzdr
   PG

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *