zachmurzenie duże
poniedziałek
Oceń radnego: Urszula Zomerfeld najlepsza
24 maja 2020 r. | 14:13
1

684 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Urszula Zomerfeld. Najgorszy okazał się Janusz Ogłaza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Urszula Zomerfeld najlepsza”

  1. Nerwus pisze:

    Jak to jest ze przed kazdym jednym z gminy na stole musi stac czajnik. Oni chyba jednak musza miec wiele zmartwien. Fizyczny czajnika niema a roboty ma owiele wiecej. Jak to jest?

    2
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *