zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Oceń radnego: Wiesław Żerdziński najgorszy
26 marca 2023 r. | 13:48
2

679 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Michał Hendzlik. Najgorszy okazał się Wiesław Żerdziński.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wiesław Żerdziński najgorszy”

 1. Gregor pisze:

  a co ci bezradni robią nic pan ogłaza porażka żerdzińsku pan porażka itd tylko do kasy są i nic nie zrobili i nic nie zrobią po co to trzymać

  1
  1
  • Pedro pisze:

   akurat w Kulejach przez te kilkanaście lat coś tam porobili:) szkoła, remiza, oświetlenie, chodniki

   1
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *