zachmurzenie duże
16°
15°
środa
Nowiny Kłobuckie
Oceń radnego: Wójt Henryk Krawczyk najlepszy!
26 listopada 2017 r. | 12:14
3

657 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Wójt Henryk Krawczyk. Najgorszym okazała się Anita Toborek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Henryk Krawczyk najlepszy!”

 1. jerry pisze:

  Od kiedy wójt jest radnym .Na Pana krawczyka powinno się mieć tylko wybór dobry/zły

  0
  0
 2. herod pisze:

  jeszcze 4 dni i skonczy sie wojtowanie i radzenie w radzie gminy,miejmy nadzieje. chociaz ,,sa na tym swiecie rzeczy,ktore sie fizjologom nie snily,, i wszystko jest mozliwe w naszym pieknym kraju

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *