zachmurzenie duże
poniedziałek
mat. wyborczy
Oceń radnego: Wójt Tomasz Osiński najgorszy
25 grudnia 2022 r. | 10:58
1

619 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrała Urszula Zomerfeld. Najgorszy okazał się Wójt Tomasz Osiński.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Tomasz Osiński najgorszy”

  1. dramat pisze:

    Niezależnie od tego czy Osiński jest najgorszy czy najlepszy niezmiennie zastanawia mnie jak trzeba być samotnym, smutnym i złym człowiekiem, takim który wstaje rano w święta w dzień wolny i nie myśli o karpiu z kolacji, śniadaniu z rodziną i kawie na dzień dobry tylko o tym żeby komuś *** i wrzucić hejterski artykuł na FB… Paweł na prawdę mi cię szkoda….

    3
    6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *