umiarkowane opady deszczu
poniedziałek
Oceń radnego: Zomerfeld najgorsza!
19 maja 2019 r. | 12:10
8

789 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego radnego. Głosowanie wygrał Jakub Winecki. Najgorsza okazała się Urszula Zomerfeld.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Wręczyca Wielka. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zomerfeld najgorsza!”

 1. Obserwator pisze:

  A to dobre ? Skończył się hejt Pawła G. na Brosia, zaczął na Zomerfeld ? Możecie głosować jak chcecie i tak ostatecznie decyzję podejmuje Paweł G. A co? Kto mu zabroni? ?????

  6
  2
  • Kominiarz pisze:

   Większej bzdury nie słyszałem !

   0
   7
  • Olo pisze:

   Przez ostatnie 3 dni wszyscy mieli srednia głosów 1.47 – to raczej nierealne. Tak więc głupotą jest wierzyć że jest to rzetelne głosowanie. Dodatkowo niejednokrotnie osoba okrzyknięta w danym tygodniu “najlepszą” bądź “najgorszą” wcale nie miała najwyższej czy najniższej średniej i na ten fakt wielokrotnie zgłaszano tu uwagę. Pomijam w tym momencie samą sensowność urządzania takich głosowań co tydzień gdy rada zbiera się raz na kilka tygodni, tak jak i komisje. Po prostu kto ma więcej rodziny, która tu wejdzie i zagłosuje ten wygrywa.

   8
   0
  • Olo pisze:

   A to że niejedna wypowiedź, pomijam że głupia, w ciągu kilkudziesięciu minut na forum nieraz miała 30 kilka plusów i żadnego minusa potwierdza tylko fakt odgórnego manipulowania głosami na tej stronie. Zestawiając to z oczywistą i bezczelną stronniczoscią redaktorka powoduje bezsprzecznie iż tylko ludzie o niskim ilorazie inteligencji wierzą w prawdziwość tych głosowań i komentarzy na forum. Nie ma nawet co wspominać o usuwaniu niekorzystnych dla jedynej opcji komentarzy i bany dla obiektywnych komentatorów. Takie niegodne praktyki z oczywistych powodów można łączyć z każdym elementem na tym portaliku: komentarzami, ich ocenianiem, jak i ocenianiem radnych.

   8
   0
 2. Ewa pisze:

  Zgadzam się z Olo 100%. Ten ranking, to jedna wielka ściema, manipulacja właściciela blogu. Teraz dla odmiany wszyscy radni mają po 1,5! A za tydzień się okaże, że najgorsza Zomerfeld albo Broś, bo mu nie płacili za reklamę podczas kampanii, tak jak Pietrulewicz.

  8
  1
 3. hahaha pisze:

  Olo ujawnij się providencie jeden

  3
  2
  • Balona pisze:

   Tutaj nie trzeba nic przewidywać. Wszystko widać gołym okiem. Manipulacje na każdym kroku

   4
   1
 4. Gienek pisze:

  Zomerfeld dajcie spokój to przecież taki Tomek w rękach Marka

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *